۰۳۵-۳۲۲۳۳۰۰۰
crm@karizmart.com

قوانین و مقررات فروشگاه کاریزمارت

کاریزمارت ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را از کاربران محترم درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند.
برای ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و.. مورد نیاز است.
از آنجا که تمامی فعالیت کاریزمارت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی الزامی است.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تاییدی هستند که مکاتبات و پاسخ‌ های فروشگاه اینترنتی کاریزمارت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کاریزمارت جهت اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات بیشتری درخواست کند.
کاریزمارت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کاریزمارت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
کاریزمارت اطلاعات شخصی کاربران را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد کرد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
فروشگاه اینترنتی کاریزمارت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امید به آن است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و لذت بخش را برای کاربران خود فراهم آورد.

روش های ارسال
بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های انتخاب کنید.
توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با قسمت "امور مشتریان" تماس حاصل فرمایید.
پشتیبانی در روزهای کاری از 8 صبح الی 8 بعد ازظهر
روزهای تعطیل در سال که کاریزمارت پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
28 شهریور (تاسوعای حسینی)
29 شهریور (عاشورای حسینی)
8 آبان (اربعین حسینی)
16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
22 بهمن
 
رویه‌های تعویض کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های کاریزمارت بوده است وکاریزمارتدر این امر می‏‌کوشد تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش برای این موضوع در نظر گرفته شده است .کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسد.
محصولات دارای سلامت فیزیکی و در صورت اصل بودن، دارای گارانتی اصالت هستند.
 
تحویل کالای ارسالی به مشتری از سوی ماموران تحویل کالا
جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه اینترنتی کاریزمارت قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

پرداخت در محل
فروشگاه کاریزمارت قابلیت ارائه خدمات پرداخت در محل را برای مشترکین محترم فراهم کرده است.
در صورت انصراف از خرید پس از مشاهده قطعه پرداخت هزینه حمل و نقل بر عهده فروشگاه نیست.

روش های پرداخت
به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.
سفارشاتی که مـبلغ آن بیش از بیست میـلیون ریـال است، لازم است پیش از ارسال، از طـریق پرداخت اینترنتی تـسویه شـوند.
کاریزمارت این امکان را برای مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند فراهم کرده است.
 
پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که تمامی تحویل دهندگانکاریزمارتدستگاه‏‏‌ کارت خوان سیار همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.
 
تضمین اصل بودن کالا فقط برای کالاهای قانونی و معتبر
از آنجا که کاریزمارت برای تامین برخی از کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌ است.


فیلترها
Sort
display

شما می توانید وب اپلیکیشن کاریزمارت را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

کافیست گزینه Add To Home Screen را در مرورگر خود انتخاب کنید.