۰۳۵-۳۲۲۳۳۰۰۰
crm@karizmart.com

درباره کاریزمارت

 

راه حلی امروزی تر برای خرید


دنیای مجازی شاید شبیه به یک رؤیا باشد اما حقیقت آن است که دیگر یک رؤیا نیست. امروزه دنیای مجازی یک واقعیت است. امروزه بسیاری از استارت آپ ها از پتانسیل دنیای مجازی بهره می برند و در حال یافتن راهی به سوی زندگی روزمره انسان ها هستند. یکی از این روزنه ها، "تجارت الکترونیک" است. هر روزه برندهای بزرگ و مشهور و نیز بازارگانان زیادی از خرده فروشی سنتی دست می کشند و عزم گذار به "فروشگاه اینترنتی" برای نجات کسب وکار خود می نمایند. این یک امر تصادفی نیست بلکه دلیل آن "ذائقه مشتریان" است. از آنجا که اینترنت به مرحله بلوغ خود رسیده و تکنولوژی روز به روز توسعه یافته، ذائقه مشتریان به خرید اینترنتی نیز افزایش روزافزون یافته است.

فروشگاه اینترنتی کاریزمارت به عنوان اولین بازار اینترنتی جامع (marketplace) متمرکز در خارج از پایتخت، فعالیت خود را در سال 1397 آغاز نمود. تلاش تیم کاریزمارت همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان بوده است.

خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها هزار کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تأمین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق کاریزمارت به ایشان معرفی نمایند. کاریزمارت در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تأمین کنندگان و واردکنندگان، امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر تأمین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیسم نظارتی قدرتمندی ست که کاریزمارت با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی است.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خریدکردن دارند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏¬کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کاریزمارت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، دارای کلیه مجوزهای رسمی موردنیاز برای فعالیت در این حوزه است.

کاریزمارت با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع کنندگان، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کاریزمارت محسوب می‌شود. کاریزمارت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تأمین کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کاریزمارت نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت کاریزمارت و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در کاریزمارت بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏ ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت کاریزمارت، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

فیلترها
Sort
display

شما می توانید وب اپلیکیشن کاریزمارت را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

کافیست گزینه Add To Home Screen را در مرورگر خود انتخاب کنید.